Francouzská riviéra

CANNES

Palmy nad azurovým mořem, křišťálově čistá voda, téměř nepřetržitě modrá obloha a nádherná příroda s množstvím exotických rostlin - to je Francouzská riviéra.Patří k nejvyhledávanějším místům odpočiku, a to nejen díky své kráse, ale i výborným klimatickým podmínkám. Svou oslnivostí světla a silou barev zlákal  tento kraj i  mnoho malířů.Nechte se zlákat i vy a vdejte se s námi za krásou Azurového pobřeží. Na tomto zájezdu se budou chvíle odpočinku u moře střídat s výlety na zajímavá místa Riviéry. Navštívíte místa jako Cannes, Nice, Monaco, St. Tropez, kde se schází společenská smetánka a filmové hvězdy z celého světa,  budete uchváceni mořským parkem Marineland - Aquasplash se cvičenými delfíny a kosatkami  i Oceánografickým muzeem v Monacu. Pokud  budte chtít pouze lenošit je Vám k dispozici nádherná písečná pláž. Ubytováni budete v luxusní rezidenci *** ve slavném letovisku Cannes cca 50 m od pláže.  Program pobytu:

1.den - odjezd z ČR v odpoledních hodinách.
2.den -příjezd do místa pobytu kolem poledne, ubytování, návštěva místní tržnice, koupání. Nocleh v rezidenci.
3.den -Volný den s koupáním u moře. Odpoledne návštěva Nice- metropole Francouzské riviéry s romantickou starou částí i palmovou Anglickou promenádou. Nocleh v rezidenci.
4.den -celodenní návštěva vodního parku Marineland - Aquaspash  spředstaveními cvičených delfínů a kosatek, akváriem se žraloky v podobě tunelu, obřími tobogány a jinými atrakcemi . Nocleh v rezidenci.
5.den - dopoledne výlet do vnitrozemí do malebné provensálské vesničky St. Paul de Vence, ve které se scházeli slavní umělci.Vesnička je obehnána hradbami a uchovala si středověkou atmosféru. Odpolene pobyt u moře s koupáním.
6.den -dopoledne koupání . Odpoledne výlet podél tzv." červeného pobřeží" do St. Tropez -prohlídka mondénního letoviska boháčů a filmových hvězd se slavnou četnickou stanicí. Fakultativně návštěva malebné provensálské vesničky Ramatuelle s hrobem herce G. Philipa. Noclev v rezidenci.
7.den -pobyt u moře s koupáním . Prohlídka Cannes - slavného festivalového města s promenádou Croisette. Fakultativně návštěva Antibes s muzeem Pabla Picassa. Nocleh v rezidenci.
8.den - dopoledne pobyt u moře s koupáním.. Odpoledne odjezd do Eze- skalního městečka, odkud je překrásný výhled na celé pobřeží, prohlídka městečka včetně exotické zahrady, návštěva výrobny parfémů - možnost nákupu za tovární ceny. Návštěva Monaca a Monte Carla- prohlídka katedrály, knížecího paláce , kasína. Možnost návštěvy Oceánografického muzea. Zakončení dne procházkou po večerním městě. Nocleh v rezidenci.
9.den- dopoledne pobyt u moře s koupáním. Odpoledne odjezd domů.
10.den - příjezd domů  v odpoledních hodinách.

 

Nástupní místa:

Ostrava, Opava, Krnov, Bruntál, Olomouc, Prostějov, Brno ( další budou upřesněna).

Ubytování:

V prostorných apartmánech v  luxusní rezidenci  vzdálené 50 m od moře a pláže.Rezidence Cannes Verrerie *** se nachází uprostřed exorické zeleně v letovisku Cannes. V blízkosti rezidence je mnoho restaurací, hospůdek a pizzerií s možností stravování a posezení, obchody, několik supermarketů, velká tržnice.
Apartmán pro 6 osob ( 42 m) je velmi prostorný, má velký obývací pokoj s jídelním koutem  a 2 lůžky, ložnici se dvěma lůžky a kabinu se dvěma palndami. Dále má kuchyňský kout vybavený varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, chladničkou a běžným nádobím,televizi ( za příplatek) , koupelnu, WC a terasu vybavenou zahradním nábytkem.
Studio  pro 4/5 osob ( 22 m) má obývací část s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem, vybavený kuchyňský kout , patrovou postel ve vstupní části s oknem, televizi ( za příplatek), koupelnu, WC a terasu vybavenou zahradním nábytkem .Studio je vhodné pro rodinu , popř. ucelenou skupinu.
Apartmán pro 4/5 osob ( 24-28 m) má obývací část s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem, vybavený kuchyňský kout, ložnici s dvojlůžkem, televizi ( za příplatek), koupelnu, WC a terasu vybavenou zahradním nábytkem
 

Stravování:

Vlastní. Možnost stravování v restauraci v areálu rezidence -zakoupení snídaní nebo večeří, ev. polopenze v CK nebo na místě.
V místě pobytu jsou rovněž  bohaté možnosti stravování za přijatelné ceny. 

 

Cena zahrnuje:

dopravu , 7 x ubytování, povlečení, všechny výlety dle programu , spotřebu vody a elektřiny,delegáta CK - průvodce a pojištění CK proti úpadku.

Výlety   nejsou povinné,  klienti, kteří dávají přednost pobytu na místě se jich nemusí účastnit a mohou pobývat u moře a koupat se.
 

 

 

Cena nezahrnuje:

Pojištění léčebných výloh, kauci, pobytovou taxu ( cca 7 €/ pobyt/os nad 13 let ). Kauce je vratná při opuštění ubytovacích prostor bez závad včetně úklidu.

Příplatky:

 
 

  Termíny a ceny:

Termín:  18.9.- 27.9.2015

 

Cena: 7 350 Kč

© 1995-2024 TOP TOUR, Revoluční 52, 794 01 Krnov | e–mail:toptour@cktoptour.cz | tel./fax: +420 554 614758 | mobil: +420 602 736779, +420 602 853895