Paříž - Londýn 2


Využijte jedinečné možnosti poznat dvě nejkrásnější města Evropy během jednoho zájezdu - jak magicky krásnou Paříž, tak nádherný Londýn. Paříž je živá legenda, město, které svou magií okouzlilo generace návštěvníků. Je městem snů a skutečnosti, radovánek a dobrodružství, módy i jedinečných památek a moderní architektury 21. století. Londýn je naopak město, kde pro vás slovo tradice přestane být prázdným pojmem. Uvidíte-li typické londýnské černé taxíky, jakoby vystřižené ze starých filmů, červené dvoupatrové autobusy, stráž u Buckinghamského paláce nebo v Toweru, projedete-li se po Picadilly či uličkami Soho, poznáte, že Londýn je opravdu jiný, než ostatní evropská města. Vydejte se s námi poznat tato okouzlující města, kam se budete jistě rádi vracet!Program pobytu:

1.den - odjezd v dopoledních hodinách. Cesta přes Německo.
2.den - ráno příjezd do Paříže - první část prohlídky města -Latinská čtvrť, Lucemburská zahrada s palácem, Panthéon, univerzita Sorbonna. Prohlídka katedrály Notre Dame na Ile de la Cité. Odpoledne návštěva Louvru ( dle zájmu i muzea moderního umění Centre Pompidou nebo Orsay). Ubytování a nocleh v hotelu.
3.den - Paříž- La Tour Eiffel - výstup (výjezd) na vrchol. Projížďka lodí po Seině. Odpoledne prohlídka čtvrti "21. století" La Défense s moderní architekturou, možnost nákupů v největším obchodním centru Quatre Temps. Procházka po Montmartru- Sacré Coeur, Moulin Rouge, Pigalle. Okružní jízda noční Paříží. Návrat na ubytování, nocleh v hotelu.
4.den - ráno odjezd do Calais - průjezd tunelem pod kanálem La Manche do Anglie.Zastávka v  Canterbury - prohlídka poutního místa s katedrálou ,přejezd  do Londýna - St.Paul´s Cathedral, přes Millenium Bridge na jižní břeh Temže, divadlo Globe, nová City Hall, Tower Bridge, Tower of London - prohlídka . Návrat na ubytování a nocleh v hotelu.
5.den - odjezd do centrálního Londýna, procházka po nejznámějších a nejvýznamnějších místech metropole: Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street 10, Horse Guards, St. James´s Park, Buckingham Palace, Trafalgar Square ( National Gallery), Leicester Square, Soho ( "Čínská čtvrť"), Covent Garden . Volno, možnost návštěvy dalších míst - London Eye ,Hyde Park, Picadilly Circus,  Muzeum voskových figurín Madam Tussaud´s , British Museum. Možnost plavby lodí po Temži do Grenwiche. Večer odjezd do Doveru ,nalodění na trajekt do Calais.
6.den - Průjezd Belgií a Německem. Příjezd domů ve večerních hodinách.

 

Nástupní místa:

Ostrava, Opava, Krnov, Bruntál, Olomouc, Brno( další dle domluvy)

Ubytování:

2 noci v hotelu F1/Premiere Classe v Paříži - třílůžkové pokoje s televizí, v hotelu PC pokoje s příslušenstvím, 1 noc v hotelu F1/Ibis v Londýně - třílůžkové pokoje, v hotelu Ibis s příslušenstvím.

Stravování:

Vlastní s možnstí zajištění snídaně za příplatek 380 Kč/os / pobyt. 

Cena zahrnuje:

Dopravu klimatizovaným autobusem, 3 x ubytování v hotelu, kvalifikovaného průvodce, tlumočníka ,trajekt/ tunel, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

Vstupy.
Pojištění léčebných výloh ( možnost zajištění cestovní kanceláří)

Termíny a ceny:

 

Termín: duben- listopad 2014  (dle dohody)

Cena: 6 300    ( v hotelu F1)
           6 600   ( v hotelu PC a Ibis)

© 1995-2024 TOP TOUR, Revoluční 52, 794 01 Krnov | e–mail:toptour@cktoptour.cz | tel./fax: +420 554 614758 | mobil: +420 602 736779, +420 602 853895