Francouzská riviéra pro školy

Cannes

Palmy nad azurovýn mořem, křišťálově čistá voda, téměř nepřetržitě modrá obloha a nádherná příroda s množstvím exotických rostlin - to je Francouzská riviéra. Patří k nejvyhledávanějším místům odpočinku a to nejen díky své kráse, ale i výborným klimatickým podmínkám. Svou oslnivostí světla a sílou barev získal tento kraj i mnoho malířů. Nechte se zlákat i Vy a vydejte se  s námi za krásou Azurového pobřeží.
Na tomto zájezdu se budou chvíle odpočinku u moře střídat s výlety na zajímavá místa  Riviéry.Navštívíte místa jako Cannes, Nice, Monako, Saint Tropez, kde se schází  společenská smetánka a filmové hvězdy z celého světa, budete uchváceni divokým kaňonem Verdon, druhým největším na světě i  mořským parkem Marineland- Aquasplash se cvičenými delfíny, kosatkami i obřími tobogány. Ubytováni budete v luxusní rezidenci *** ve slavném letovisku Cannes cca 50 m od krásné písečné pláže.Program pobytu:

1.den -odjezd  v odpoledních hodinách
2.den -příjezd do místa pobytu kolem poledne, ubytování, koupání, Nocleh v rezidenci.
3.den - volný den s  koupáním  u moře. Podvečerní  návštěva  Nice -  metropole Francouzské riviéry s romantickou starou částí  i palmovou Anglickou promenádou. Nocleh v rezidenci.
4.den - celodenní návštěva vodního parku Marineland- Aquasplash s představením cvičených delfínů,  kosatek a lachtanů,akváriem se žraloky v podobě tunelu, obřími tobogány, skluzavkami a jinými atrakcemi ( možnost koupání). Nocleh v rezidenci.
5.den - dopoledne  výlet do vnitrozemí do malebné provensálské ves

ničky St.Paul de Vence , ve které se scházeli slavní umělci. Vesnička je obehnána hradbami a uchovala si středověkou atmosféru. Odpoledne pobyt u moře s koupáním. 
    6.den -dopoledne  koupání. Odpoledne výlet podél tzv."červeného pobřeží" do St. Tropez - prohlídka mondénního letoviska boháčů a filmových hvězd se slavnou četnickou stanicí. Fakultativně návštěva malebné provensálské vesničky  Ramatuelle  s hrobem herce G. Philipa. Nocleh v rezidenci.
7.den -dopoledne  koupání. Odpoledne prohlídka Cannes - slavného festivalového města s promenádou Croisette. Fakultatvně návštěva Antibes  s muzeem P. Picassa. Nocleh v rezidenci.
8.den -dopoledne pobyt u moře. Odpoledne odjezd do Eze- skalního městečka vysoko nad mořem, odkud je překrásný výhled na celé pobřeží, návštěva exotické zahrady  a  výrobny parfémů - možnost nákupů za tovární ceny. Návštěva  Monaca a Monte Carla - prohlídka katedrály, knížecího paláce, kasína. Návštěva  Oceánografického muzea. Zakončení dne procházkou po večerním městě. Nocleh v rezidenci.
9.den-dopoledne pobyt u moře s koupáním.Odpoledne odjezd domů.
10.den - příjezd domů v dopoledních hodinách.
 

Nástupní místa:

Ostrava, Opava ,Krnov, Bruntál,Olomouc,Brno ( další na trase nebo po domluvě)

Ubytování:

V prostorných apartmánech v rezidenci vzdálené 50 m od moře.Rezidence Cannes Verrerie*** se nachází uprostřed exotické zeleně v letovisku Cannes. V blízkosti je mnoho restaurací , hospůdek a pizerií s možností stravování za příznivé ceny, několik supermarketů, velká tržnice.
Apartmán pro 6 osob (42m2) je velmi prostorný, má velký obývací pokoj s jídelním koutem a 2 lůžky, ložnici se dvěma lůžky a kabinu se dvěma palandami. Dále má kuchyňský kout vybavený varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, chladničkou a běžným nádobím, koupelnu, WC a terasu vybavenou zahradním nábytkem.
Studio pro 4 os. má obývací prostor se dvěma lůžky a vybaveným kuchyňským koutem, ve vstupní části palandu se dvěma lůžky, koupelnu, WC a terasu vybavenou zahradním nábytkem.

 

Stravování:

Vlastní s možností zajištění snídaně a večeře za příplatek.

Cena zahrnuje:

dopravu, 7 x ubytování v rezidenci ***, kvalifikovaného průvodce a tlumočníka, všechny výlety dle programu, pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

Vstupy, pojištění léčebných výloh, kauci 1 000 Kč/apartmán ( která je vratná při opuštění apartmánu bez závad včetně úklidu).


Termíny a ceny:

Termín: 18.9.-27.9.2015

Cena: 6 950 Kč

© 1995-2024 TOP TOUR, Revoluční 52, 794 01 Krnov | e–mail:toptour@cktoptour.cz | tel./fax: +420 554 614758 | mobil: +420 602 736779, +420 602 853895