Paříž 2


Paříž - jedno z nejkrásnějších světových měst, živá legenda, která svou magií okouzlila generace návštěvníků. Paříž je centrem historie, kultury a fantazie, magnet, který stále přitahuje milióny návštěvníků z celého světa. Řada nejvýznamnějších architektů, básníků a umělců po léta pomáhala vytvářet ráz, charakter a šarm tohoto kouzelného města nad Seinou. Paříž je městem snů a skutečností, radovánek a dobrodružství, králů a revolucí, jedinečných historických památek i moderní architektury 21. století, městem muzeí, galerií i světové módy. Neoslňuje, neomračuje, ale zato pozvolna, aniž si to uvědomíte, vám vrůstá pod kůži, odnášíte si je s sebou domů a teprve pak pochopíte , že jste podlehli jejímu kouzlu, jak se to stalo tisíce lidem před Vámi. Vydejte se s námi i Vy poznat toto oslňující město, které Vás okouzlí svým přirozeným šarmem a kam se budete jistě rádi vracet.Program pobytu:

1.den - odjezd v cca 10-12 hodin.. Cesta přes Německo do Francie.
2.den - ráno příjezd do Paříže. Procházka Latinskou čtvrtí - Lucemburská zahrada s palácem, Panthéon, univerzita Sorbonna. Prohlídka katedrály Notre Dame a královské Sainte Chapelle na Ile de la Cité. Možnost posezení v některé ze slavných kaváren. 
Hôtel de Ville, čtvrť Beaubourg – Centre G.Pompidou , Forum des Halles, kostel sv. Eustacha, Palais Royal. Volno k prohlídce Louvru.   Ubytování a nocleh v hotelu. 
 3.den - ráno odjezd do Versailles, prohlídka slavného sídla francouzských králů, zámecké obrazárny i zámeckých zahrad. Odpoledne prohlídka čtvrti " 21.století "  La Défense s moderní architekturou, možnost nákupů v největším obchodním domě Quatre temps.Procházka po Montmartru – Sacré Coeur, Moulin Rouge, Pigalle. Možnost večeře v Latinské čtvrti. Okružní jízda noční Paříží. Nocleh v hotelu.
4.den - Paříž - La Tour Eiffel – výstup / výjezd na vrchol. Odpoledne volno - individuální procházka Paříží, možnost návštěvy dalších muzeí - Orsay ,Rodin), event. dalších památek dle vlastního výběru. Večerní projížďka lodí po Seině. Odjezd z Paříže kolem 22 hodin. Krátká zastávka u katedrály v Remeši. Noční přejezd Německem.
5.den - příjezd domů ve večerních hodinách. 

Nástupní místa:

Ostrava, Opava, Krnov, Bruntál, Olomouc, Brno, ( další dle dohody)
 

Ubytování:

2 noci v hotelu F1 / Premiere Classe na okraji Paříže - třílůžkové pokoje, v hotelu PC pokoje s příslušenstvím.

Stravování:

Vlastní. Za příplatek 280 Kč / os/ pobyt  možno dokoupit snídaně. Snídaně je kontinentální ( bageta, džem, máslo, přesnídávka, musli, jogurt,káva, kakao,, mléko, čaj).
Možnost dokoupit večeři v restauraci v Latinské čtvrti - cca 10 -13 € ( platba na místě).

Cena zahrnuje:

Dopravu klimatizovaným autobusem, 2 x ubytováná v hotelu, kvalifikovaného průvodce a tlumočníka, pojištění CK proti úpadku

Termíny a ceny:

 

Termín: duben - listopad 2014

 

Cena: 4 990 Kč

© 1995-2024 TOP TOUR, Revoluční 52, 794 01 Krnov | e–mail:toptour@cktoptour.cz | tel./fax: +420 554 614758 | mobil: +420 602 736779, +420 602 853895